• Wpisów: 13827
  • Średnio co: 5 godzin
  • Ostatni wpis: 34 minuty temu
  • Licznik odwiedzin: 108 575 / 3301 dni
 
jamniczek-pl
 
W ręce wpadł mi katalog (szumnie powiedziane) sklepu Selek. Przejrzałam go a w nim:

- "Aniołek do Twojego ogrodu! Ładowanie światłem słonecznym! Zapala się, gdy na dworze robi się ciemno! Przypomina marmur!" (Aaa! - dop. jamnik)

- "Wspaniałe aniołki na drzwi lodówki!"

- "Ozdobna szkatułka na biżuterię i inne drobiazgi!" - z uśmiechniętym kotkiem. Ozdobna? - kłóciłabym się, no ale...

- "Aniołek, który będzie cieszyć oko przez cały rok! Skrzydła z naturalnego pierza! Stale mieniące się kolory!" Cieszyć oko? Kłó... idźmy dalej.

- "Piękna, zachwycają zabawa światłem! Nigdy dotąd nie widziałeś czegoś tak niezwykłego!" Kł... A, jest to "Aniołek w muszelce".

- "Puzzle w kształcie kota!"

- "Doskonały w kuchni...z ozdobą w kształcie głowy kotka!" Chodzi o, jak informuje nas Selek, "Zabawny stojak na ręczniki papierowe."

- "Anioł z serduszkiem!"

- "Torba dla miłośników kotów!" (Chyba po to, żeby se zarzucić na głowę i więcej części z tych "piękności" nie oglądać).

- "Wspaniała zawieszka! 2 bardzo miłe aniołki!"

- "Twój własny 'anioł stróż'! (...) Wisząca ozdoba, która pięknie dzwoni! Każdy powinien mieć w swoim oknie anioła stróża! (...) Ozdobę należy zawiesić przy oknie lub nad źródłem ciepła, tak by była w ruchu."
Gdyby mi coś nieustannie dzwoniło najpewniej i trzykrotne podniesienie dawki leków na nic by się zdało. Ja z szalonym uśmiechem w kaftanie bezpieczeństwa przetransportowana do odpowiedniego miejsca czasowego zamieszkania - taki efekt końcowy.

Jeżeli chodzi o "aniołki" są już tylko "2 wyjątkowo słodkie" (podstawki do świec), natomiast co do kotków: "wytrzymała taca", "uroczy zestaw solniczka i pieprzniczka! Kot i akwarium (...)" oraz "Uroczy zegar z kotkiem...który rusza ogonem!"

Brakuje tam tylko Aniołków Charliego.

Na okładce znajduje się czerwony napis "NOWE produkty na lato!" a na stronie 25.: 'Kapcie z naturalnej skóry dla marznących stóp!

Yhm.

Lecz to nie koniec dobrodziejstw. Oto przed Państwem prawdziwa perełka:
skarpety.jpg

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego